Mamy Oscara! Książkowe Oscary wydawnictwa Helion rozdane!

Mamy Oscara! A dokładniej rzecz ujmując książkowego Oscara w organizowanym przez wydawnictwo Helion plebiscycie na najlepszą książkę roku 2017. Biblia e-biznesu 2, w której powstaniu mieliśmy zaszczyt i przyjemność uczestniczyć otrzymała Nagrodę Oscara Czytelników 2017 i co za tym idzie miano najlepszej książki 2017 r. wydawnictwa Helion.

„Biblia e-biznesu. Nowy Testament” to druga część bestsellerowej „Biblii e-biznesu”, która ukazała się trzy lata temu i zdobyła prestiżową nagrodę Economicus dla najlepszego poradnika ekonomicznego.

Trzy lata po premierze i sukcesie pierwszej części, tryumfy święci drugie wydanie Biblii e-biznesu. Książka od momentu publikacji utrzymuje się na liście bestsellerów wydawnictwa, a średnia ocen Czytelników wynosi 5,5 w skali do 6 (poziom zadowolenia: 92%)

Biblia e-biznesu 2 to prawie 60 autorów, którzy na blisko 800 stronach i w niemal 120 rozdziałach tematycznych dostarczają kilku tysięcy bezcennych i praktycznych wskazówek, mogących zoptymalizować e-biznes i przywrócić mu blask. Każdy z autorów ma koncie liczne sukcesy w elektronicznym biznesie i masę doświadczenia, którym dzieli się na kartach książki.

Z naszej strony Biblia e-biznesu 2 została wzbogacona o treści związane z szeroko rozumianym prawem nowych technologii.

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za oddane głosy! A wszystkim, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać Biblii e-biznesu 2 polecamy promocję wyd. Helion w ramach której nasza książka dostępna jest o 30% taniej:  www.bibliaebiznesu.pl (czas promocji ograniczony)

Jakub Szajdziński
Partner Zarządzający
ENSIS Kancelaria Doradztwa Prawnego
Cioczek & Szajdziński Spółka Cywilna

Jeżeli potrzebujesz pomocy z zakresu prawa w e-biznesie skontaktuj się z nami: ensiskancelaria.com

Jeżeli chcesz porozmawiać o prawie w e-biznesie dołącz do naszej grupy na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *