Szukamy radcy prawnego do naszego biura we Wrocławiu!

Jeżeli interesujesz się nowymi technologiami, chcesz uczestniczyć we wdrażaniu innowacyjnych serwisów, aplikacji i platform internetowych oraz mobilnych, a jednocześnie masz doświadczenie w występowaniu przed sądami powszechnymi, masz wiele pomysłów, jesteś pewny siebie i zorganizowany, to czekamy właśnie na Ciebie!

Możemy zaproponować Ci pracę w młodym i dynamicznym zespole i nie jest to tylko pusty frazes z ogłoszeń rekrutacyjnych. Jako kancelaria braliśmy udział w stworzeniu dwóch książek, które sprzedały się w sumie w ponad 6000 egzemplarzy i nie jest to nasze ostatnie słowo. Uczestniczyliśmy w charakterze prelegentów w kilkunastu konferencjach w całej Polsce i kilka już mamy zaplanowanych na końcówkę tego roku i 2018 r. Mamy własny serwis do obsługi mikro i małych przedsiębiorców z branży e-commerce. Wspieramy od strony prawnej klientów jednej z największych w Polsce platform dostarczających oprogramowanie dla sklepów internetowych. Naszymi Klientami są wyłącznie przedsiębiorcy, z czego doskonała większość to ludzie młodzi w wieku 25 – 35 lat, którzy tworzą innowacyjne usługi on-line. O tym ile energii można czerpać z tej pracy, przekonasz się po pierwszym spotkaniu z twórcami jednego ze start-upów, które obsługujemy.

Możemy zaproponować Ci ogromne wsparcie merytoryczne. Przez 5 lat prowadzenia działalności, w zakresie naszej specjalizacji, nie ma już rzeczy z którymi byśmy sobie nie poradzili. Na stałe współpracujemy z kancelariami z Niemiec, Czech, USA oraz Kostaryki więc dobrze byłoby abyś potrafił porozumiewać się w języku angielskim.

Możemy zapewnić Ci fajne wynagrodzenie i perspektywę realnego rozwoju przez pracę nad budowaniem własnego zespołu, który będzie Cie wspierał na co dzień. Zapewniamy wszystkie narzędzia jakie potrzebne są do wykonywania pracy. Czasami pewnie trzeba będzie pojechać na jakąś rozprawę poza Wrocław, więc dobrze byłoby abyś miał prawo jazdy kat. B. Obsługujemy trochę firm z Warszawy, więc fajnie jakbyś nie bał się latać samolotem.

Oczekujemy od Ciebie realnego wsparcia naszego zespołu,  samodzielności, pomysłowości, otwartości na ludzi i pozytywnego nastroju – jeżeli będziemy spędzać ze sobą całe dnie, to ten ostatni jest warunkiem koniecznym 🙂

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, zajrzyj do naszego ogłoszenia, które dostępne jest tutaj>>

Więcej o nas dowiesz się z tego bloga lub naszej strony internetowej. Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny pod adresem: rekrutacja@ensiskancelaria.com

Jakub Szajdziński
Partner Zarządzający
ENSIS Kancelaria Doradztwa Prawnego
Cioczek & Szajdziński Spółka Cywilna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *